”Dorel” de la WIZZ AIR este de serviciu zilnic, pentru că altfel nu se explică modul în care această companie se poartă cu clienții.
Călătorii care au fost dați jos din avion la Bologna pentru că piloții erau obosiți, nu-și pot acum cere nici banii înapoi. De ce? Pentru că pe site -ul WIZZ AIR apare că zborul a aterizat cu bine la Cluj-Napoca, călătorii și-au luat bagajele și au plecat spre case lor fericiți și liniștiți.
Adevărul este că nu lucrurile nu au stat așa. În 12 iulie, miercuri seara la ora 21:10, pasagerii care urmau să aterizeze la Cluj-Napoca, ar fi trebuit să decoleze de la Bologna, Italia. “Ne-au ținut 3 ore și jumătate la îmbarcare în Bologna, iar apoi am mai stat o oră în avion îmbarcați. Au zis ca nu pot zbura, pentru că piloții au depășit timpii de zbor si ne l-au dat jos. Am stat, toți din avion, în aeroport și nu a venit nimeni de la Wizz cu explicații sau soluții. Cursa a fost anulată și fiecare să…

Lasă un comentariu