Prima pagină » „Camera mirosea a urină, era inumană!”

„Camera mirosea a urină, era inumană!”

„Camera mirosea a urină, era inumană!”


Fiica lui Diego Maradona a făcut declarații șocante în fața instanței din Buenos Aires, acuzând echipa medicală care trebuia să-l supravegheze pe legendarul fotbalist de neglijență gravă. Mărturia ei a adus în prim-plan condițiile inumane în care Maradona, unul dintre cei mai buni fotbaliști din toate timpurile și-ar fi petrecut ultimele clipe de viață.

Procesul privind moartea lui Diego Maradona, care se desfășoară la tribunalul San Isidro din Buenos Aires, a continuat cu o mărturie tulburătoare despre ultimele clipe din viața legendei fotbalului.

Dalma Maradona, fiica celebrului fotbalist, a rupt tăcerea în fața instanței și a vorbit deschis despre modul în care a fost tratat tatăl său în ultimele zile de viață.

„Camera în care era tatăl meu era dezgustătoare: mirosea a urină, nicio ființă umană nu ar fi trebuit să fie într-un loc ca ăsta, darămite tatăl meu, fiind în acele condiții precare de…

Citeşte mai mult

Lasă un comentariu

Your email address will not be published.