Prima pagină » „Angelescu ar trebui să-i mulțumească lui Șumudică!”. Ionel Ganea face scut în jurul antrenorului de la Rapid

„Angelescu ar trebui să-i mulțumească lui Șumudică!”. Ionel Ganea face scut în jurul antrenorului de la Rapid

„Angelescu ar trebui să-i mulțumească lui Șumudică!”. Ionel Ganea face scut în jurul antrenorului de la Rapid

Ionel Ganea îi i-a apărarea lui Marius Șumudică, după „atacul” lui Victor Angelescu.

Zilele trecute, Victor Angelescu, acționarul minoritar de la Rapid, a declarat faptul că, în cazul în care echipa giuleșteană „nu va arăta nimic” în meciurile din play-off-ul Superligii, Marius Șumudică nu va rămâne pe banca formației din Giulești.

Ionel Ganea sare în apărarea lui Marius Șumudică

Ionel Ganea este de partea lui Marius Șumudică, susținând că tehnicianul ar trebui să fie păstrat pe banca Rapidului și în sezonul următor. Totodată, îl îndeamnă pe Victor Angelescu să-i mulțumească lui „Șumi” pentru faptul că a dus-o pe Rapid în play-off.

„În primul rând, Angelescu ar trebui să-i mulțumească lui Șumudică, pentru că a dus echipa în play-off. Acum, ce vină are Șumudică că nu dispune de un lot așa de valoros? Chiar nu înțeleg, pentru că îi trebuiau încă doi-trei jucători ca lumea. Ai…

Citeşte mai mult

Lasă un comentariu

Your email address will not be published.